جستجوی گویندگان

دانلود نمونه صدای آقای بهروز خوش فطرت

دانلود نمونه صدای آقای بهروز خوش فطرت
سه شنبه 09 ژانویه 2018

بیوگرافی

زندگینامه بهروز خوش فطرت

بهروز خوش فطرت متولد 1335 اهواز است. عمده فعالیت وی در زمینه بازیگری، گویندگی و اجرا در صدا و سیما بوده است. همچنین او تا به حال در 3 فیلم سینمایی ایفای نقش کرده است.

مجری خوش فطرت و خوش صورت این ماه از صدای آشنای یک دوست و همکار پیشکسوت جناب آقای بهروز خوش فطرت در دید شماست. ایشان را خوانندگان خبرنامه ایران مجری به خوبی می شناسند. زندگی پرتلاش ایشان پر از موفقیت و افتخار بوده است و صدای گرمشان سال های مدیدی ،میهمان خانه های شما عزیزان.

از تخصص های ایشان : بازیگرتئاتر ، تلویزیون و سینما ، روزنامه نگار ، خبرنگار ، گزارشگر ، مجری و گوینده صدا و سیما گوينده فيلمهاي مستند ، آنونس هاي تبليغاتي و نريشن هاي مربوط به خطوط توليد – مشاور ، تهیه کننده و مجری برنامه ها و جنگ های هنری در سراسر کشور ، مجری همایش ، گردهمایی و سمینار می باشد.

آغاز فعالیت هنری از سیزده سالگی از تاترهای دبیرستانی ، ادامه فعالیت در گروه تاتر خانه جوانان خرمشهر و شرکت در مسابقات گروه  های تاتر و گویندگی  امور تربیتی آموزش و پرورش که به صورت استانی بر گزار می شد و کسب مقام اول در چند سال متوالی…

در ادامه  ،  فعالیت در رادیو نفت ملی آبادان به عنوان گوینده و در تلویزیون آبادان به عنوان بازیگر و مجری و همکاری با برنامه های هنر و  ادبیات نوجوانان و قاصدک ، ( از سال 1355 تا 1359 )

پس از وقوع جنگ تحمیلی مهاجرت به شیراز و همکاری با صدا و سیمای مرکز شیراز به عنوان بازیگر و گوینده و در ادامه ، همکاری با صدا و  سیمای مرکز بوشهر به عنوان گوینده خبر (  از 1361 تا 1367 ) و در کنار آن بازیگری در گروههای تاتر بوشهر

در سال 1367 مهاجرت به تهران و  آغاز همکاری با واحد خبر صدای جمهوری اسلامی ایران به عنوان گوینده و همزمان ، آغاز فعالیت حرفه ای  درزمینه بازیگری ( تاکنون بازی در چند فیلم سینمایی و حدود 50 سریال و تله فیلم )

در سال 1375 همزمان با افتتاح رادیو جوان ، انتقال به آنجا و همکاری با این رادیو به عنوان گوینده ارشد و مجری و سپس همکاری با برنامه طنز( جمعه ایرانی) که به مدت 12 سال با شرکت هنرمندان برجسته این برنامه و  به تهیه کنندگی سعید توکل از رادیو ایران پخش می شد .

 

 

 

business brochure design with colorful hexagonal shapes