جستجوی گویندگان

ضبط کلیه فرامین صوتی مورد استفاده در تجهیزات الکترونیکی

ضبط کلیه فرامین صوتی مورد استفاده در تجهیزات الکترونیکی
چهار شنبه 12 دسامبر 2018

ضبط کلیه فرامین صوتی مورد استفاده در تجهیزات الکترونیکی

صداهای آماده جهت تجهیزات گویا

بسیاری از شرکت ها ، سازمان ها و ارگان های بخش خصوصی و دولتی مانند بانک ها ، بیمارستان ها و… دارای سیستم های نوبت دهی و تجهیزاتی هستند که نیازمند صدایی حرفه ای است . در مجموعه آواگر پکیج های آماده با صدای گویندگان حرفه ای که شامل انواع صداهای عمومی مورد نیاز در تجهیزاتی مانند سیستم های نوبت دهی ، نرم افزار های سخنگو ، اعداد ، دستگاه های سخنگو میباشد موجود است و این پکیج ها جهت دسترسی سریع مشتریان داخل سایت قرار گرفته است.
* برای دانلود پکیج مورد نظر خود بر روی فروشگاه آنلاین کلیک کرده سپس در قسمت صداهای آماده جهت تجهیزات گویا ، ورود به دسته بندی صداهای تجهیزات گویا را انتخاب نمایید. لطفا جهت آگاهی از محتوای پکیج ها و نحوه دانلود بر روی راهنما و لیست پکیج های صوتی صدا های تجهیزات گویا کلیک نمایید.

صداهای آماده جهت تلفن گویا و سانترال

امروزه بیشتر شرکت ها و سازمان ها مجهز به تلفن سانترال و تلفن گویا میباشند . میتوان گفت بیشتر شرکت ها و سازمان های معتبر میدانند که اولین آشنایی مشتریان با آنان تماس تلفنی است که برقرار میشود. پس اولین ارتباط و اولین صدا ، صدایی است که از طریق تلفن گویا پخش خواهد شد. ما در مجموعه آواگر با توجه به تجربه و نیاز مشتریان نمونه هایی از انواع صداهای عمومی جهت استفاده به عنوان منو بندی اولیه سانترال و تلفن گویا با گزینه های متفاوت ، ساعات عدم حضور با ساعات متفاوت ، پیغام های انتظار مختلف با صداهای گویندگان متعدد را فراهم آورده ایم . این پکیج ها جهت دسترسی سریع مشتریان داخل سایت قرار گرفته است . شما میتوانید با توجه به نیاز خود یکی از پکیج ها را انتخاب و دانلود نمایید و در صورتی که پکیج دلخواه شما در سایت نیست جهت سفارش با ما تماس بگیرید.
* برای دانلود پکیج مورد نظر خود بر روی فروشگاه آنلاین کلیک کرده سپس در قسمت صداهای آماده جهت تلفن گویا و سانترال ، ورود به دسته بندی صداهای تلفن گویا را انتخاب نمایید . لطفا جهت آگاهی از محتوای پکیج ها و نحوه دانلود بر روی راهنما و لیست پکیج های صوتی صدا های تلفن گویا کلیک نمایید.

business brochure design with colorful hexagonal shapes