جستجوی گویندگان

ضبط صدا برای تلفن گویا و متن منشی تلفن

ضبط صدا برای تلفن گویا و متن منشی تلفن
سه شنبه 03 جولای 2018

ضبط صدا برای تلفن گویا

مجموعه آواگر افتخار دارد به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین مرکز ضبط صدا توسط گویندگان مطرح صدا و سیما به صورت شبانه روزی اقدام به ارائه خدمات به شرح زیر نماید .

ضبط صدا برای تلفن گویا

سفارش ضبط صدا برای تلفن گویا و منشی تلفن در مجموعه آواگر

ضبط صدا برای تلفن گویا

به شکل کلی به تمامی سیستمهای که بصورت خودکار تماس تلفنی را پاسخ میدهند و خدماتی را از طریق خط تلفن در اختیار تماس گیرندگان قرارمی دهند سیستم تلفن گویا گفته می شود . این خدمات می تواند پخش راهنمای صوتی نیز جهت ارتباط با داخلی ها ، صندوق صوتی ، ارسال و دریافت فکس و یا هر نوع خدمات دیگری باشد . اینجاست که از طریق ضبط صدا برای تلفن گویای خود توسط گویندگان برجسته و حرفه ای در مجموعه آواگر کسب و کار خود را پرستیژ بالاتری جلوه دهید .

ضبط صدا برای سیستم های Voip

عبارت VoIP( به تفصیل Voice over internet protocol ) به معنای انتقال مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه دیتا یک مجموعه می باشد  که با نام تلفن IP نیز کفته میشود ، همچنین این بستر امکان استفاده از اینترنت برای مکالمات تلفنی را فراهم می نماید . در این روش نیز با توجه به وجود تلفن گویا در بستر voip ما نیاز به بستری برای ضبط پیغام های تلفن گویا می باشیم .

ضبط پیام آی وی آر IVR

IVR برگرفته از Interactive Voice Response میباشد که ترجمه ی فارسی آن “پاسخ صوتی تعاملی” می شود. در اصطلاح به سیستم هایی اطلاق می شود که با گرفتن شماره‌ای یک قطعه‌ی ضبط شده‌ی صوتی را پخش میکنند و از شنوده می‌خواهد با استفاده از صفحه کلید تلفن خود، شماره ی مورد نظر را وارد کند تا سیستم از پایگاه داده، داده‌ای را برای شنوده بخواند. نمونه بارز آن سیستم های پاسخگوی خودکار در بانک‌ها می‌باشد که به سیستم‌های تلفنبانک و فاکسیبانک مشهور هستند. سیستم‌های IVR اگر هوشمندانه و با دقت در بستر صوتی مناسب طراحی شده باشند و صدای روی این سیستم های تلفن گویا به نحو صحیح از نظر فنی و هنری رکورد شده باشد میتواند برای سازمان و مشتریان مزایای زیادی در بر داشته باشد .

ضبط صدای منشی تلفن

منشی تلفنی یا پیغام گیر تلفن ( Answering machine ) می تواند در زمانهایی که قادر به پاسخگویی به تماس های تلفنی تان نیستید بجای شما تماس را پاسخ دهد و پیام تماس گیرنده را ضبط کند. این بستر نیز نیازمند پیغامی صوتی جهت راهنمایی مخاطبان می باشد .

امروزه بیشتر شرکت ها و سازمان ها مجهز به تلفن سانترال و تلفن گویا میباشند . میتوان گفت بیشتر شرکت ها و سازمان های معتبر میدانند که اولین آشنایی مشتریان با آنان تماس تلفنی است که برقرار میشود. پس  اولین ارتباط و اولین صدا ، صدایی است که از طریق تلفن گویا پخش خواهد شد .

صدای گویندگان حرفه ای بر روی تلفن گویای شرکت شما میتواند نقش اساسی در جذب مخاطب و مشتریان شما داشته باشد. یک صدای حرفه ای و دلنشین نشان از بزرگی و حرفه ای بودن کسب و کار شماست و این موضوع میتواند نقطه عطفی بزرگ در مقابل سایرین در بازار رقابتی امروز به شمار آید.

سفارش ضبط صدا ی خود را به تیم مجرب آواگر بسپارید.

از جمله مزیت های آواگر میتوان به کیفیت بالای رکورد ، سطح گویندگان و قیمت های مناسب اشاره کرد. گوینده تلفن گویا  و تیزر تبلیغاتی باید دارای لحنی مناسب ، بیان صحیح و صدایی رسا و زیبا باشد. کیفیت صدا، لحن درست و بیان صحیح از مهمترین ویژگی های ضبط صدا برای تلفن گویا و تیزر میباشد. همکاری ما با گویندگان فوق حرفه ای و حرفه ای تمامی این ویژگی ها را محقق کرده است. قراردادهای ما با گویندگان مطرح و به نام به صورتی است که گاها چندین گوینده حرفه ای در جشنواره قرار میگیرند تا ما بتوانیم با قیمت های فوق العاده استثنایی بالاترین سطح کیفیت و گویندگان در خدمت شما بزرگواران باشیم. ما بهترین صدا برای تلفن گویا  و تیزر تبلیغاتی را متناسب با کارتان به شما پیشنهاد میدهیم. اولویت ما رضایت شماست.

ضبط اختصاصی متن تلفن گویای خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن ، با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت سفارش شما را با گویندگان مطرح صدا و سیما و رادیو رکورد و برای شما ارسال کنیم. جهت سفارش ضبط صدا جهت تلفن گویا و سانترال متن خود را به تلگرام ما ارسال کنید و یا با ما تماس بگیرید .

برای دسترسی به نمونه متن تلفن گویا (متن تلفن سانترال) اینجا کلیک کنید.

در صورت آماده نبودن متن تلفن گویا و نیاز به راهنمایی در این زمینه فقط کافیست به تلگرام ما پیام دهید و یا با ما تماس بگیرید . همکاران ما بهترین متن را برای شما آماده و بهترین گویندگان را متناسب به لحن و نوع کار به شما معرفی خواهند کرد.

ما برای راحتی شما عزیزان تعدادی متن تلفن گویا به صورت آماده در سایت قرارداده ایم که در قسمت فروشگاه آنلاین ، صداهای آماده جهت تلفن گویا و سانترال موجود است . شما میتوانید با مطالعه راهنما و لیست پکیج های صوتی صدا های تلفن گویا به راحتی متن دلخواه و متناسب با کار خود را بیابید و دانلود صدای تلفن گویا (دانلود صدای منشی تلفن) را به راحتی انجام دهید.

جهت سفارش ضبط صدا کافیست با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم ثبت سفارشات در انتهای صفحه اصلی سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید .

business brochure design with colorful hexagonal shapes