جستجوی گویندگان

ضبط صدا برای تلفن گویا و منشی تلفن

ضبط صدا برای تلفن گویا و منشی تلفن
سه شنبه 03 جولای 2018

ضبط صدا برای تلفن گویا

 

مجموعه آواگر افتخار دارد به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین مرکز ضبط صدا توسط گویندگان مطرح صدا و سیما به صورت شبانه روزی اقدام به ارائه خدمات به شرح زیر نماید .

ضبط صدا برای تلفن گویا

سفارش ضبط صدا برای تلفن گویا و منشی تلفن در مجموعه آواگر

ضبط صدا برای تلفن گویا

به شکل کلی به تمامی سیستمهای که بصورت خودکار تماس تلفنی را پاسخ میدهند و خدماتی را از طریق خط تلفن در اختیار تماس گیرندگان قرارمی دهند سیستم تلفن گویا گفته می شود . این خدمات می تواند پخش راهنمای صوتی نیز جهت ارتباط با داخلی ها ، صندوق صوتی ، ارسال و دریافت فکس و یا هر نوع خدمات دیگری باشد . اینجاست که از طریق ضبط صدا برای تلفن گویای خود توسط گویندگان برجسته و حرفه ای در مجموعه آواگر کسب و کار خود را پرستیژ بالاتری جلوه دهید .

ضبط صدا برای سیستم های Voip

عبارت VoIP( به تفصیل Voice over internet protocol ) به معنای انتقال مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه دیتا یک مجموعه می باشد  که با نام تلفن IP نیز کفته میشود ، همچنین این بستر امکان استفاده از اینترنت برای مکالمات تلفنی را فراهم می نماید . در این روش نیز با توجه به وجود تلفن گویا در بستر voip ما نیاز به بستری برای ضبط پیغام های تلفن گویا می باشیم .

ضبط پیام آی وی آر IVR

IVR برگرفته از Interactive Voice Response میباشد که ترجمه ی فارسی آن “پاسخ صوتی تعاملی” می شود. در اصطلاح به سیستم هایی اطلاق می شود که با گرفتن شماره‌ای یک قطعه‌ی ضبط شده‌ی صوتی را پخش میکنند و از شنوده می‌خواهد با استفاده از صفحه کلید تلفن خود، شماره ی مورد نظر را وارد کند تا سیستم از پایگاه داده، داده‌ای را برای شنوده بخواند. نمونه بارز آن سیستم های پاسخگوی خودکار در بانک‌ها می‌باشد که به سیستم‌های تلفنبانک و فاکسیبانک مشهور هستند. سیستم‌های IVR اگر هوشمندانه و با دقت در بستر صوتی مناسب طراحی شده باشند و صدای روی این سیستم های تلفن گویا به نحو صحیح از نظر فنی و هنری رکورد شده باشد میتواند برای سازمان و مشتریان مزایای زیادی در بر داشته باشد .

ضبط صدای منشی تلفن

منشی تلفنی یا پیغام گیر تلفن ( Answering machine ) می تواند در زمانهایی که قادر به پاسخگویی به تماس های تلفنی تان نیستید بجای شما تماس را پاسخ دهد و پیام تماس گیرنده را ضبط کند. این بستر نیز نیازمند پیغامی صوتی جهت راهنمایی مخاطبان می باشد .

 

امروزه بیشتر شرکت ها و سازمان ها مجهز به تلفن سانترال و تلفن گویا میباشند . میتوان گفت بیشتر شرکت ها و سازمان های معتبر میدانند که اولین آشنایی مشتریان با آنان تماس تلفنی است که برقرار میشود. پس  اولین ارتباط و اولین صدا ، صدایی است که از طریق تلفن گویا پخش خواهد شد .

صدای گویندگان حرفه ای بر روی تلفن گویای شرکت شما میتواند نقش اساسی در جذب مخاطب و مشتریان شما داشته باشد. یک صدای حرفه ای و دلنشین نشان از بزرگی و حرفه ای بودن کسب و کار شماست و این موضوع میتواند نقطه عطفی بزرگ در مقابل سایرین در بازار رقابتی امروز به شمار آید.

سفارش ضبط صدا ی خود را به تیم مجرب آواگر بسپارید.

از جمله مزیت های آواگر میتوان به کیفیت بالای رکورد ، سطح گویندگان و قیمت های مناسب اشاره کرد. گوینده تلفن گویا باید دارای لحنی مناسب ، بیان صحیح و صدایی رسا و زیبا باشد. کیفیت صدا، لحن درست و بیان صحیح از مهمترین ویژگی های ضبط صدا برای تلفن گویا میباشد. همکاری ما با گویندگان فوق حرفه ای و حرفه ای تمامی این ویژگی ها را محقق کرده است. قراردادهای ما با گویندگان مطرح و به نام به صورتی است که گاها چندین گوینده حرفه ای در جشنواره قرار میگیرند تا ما بتوانیم با قیمت های فوق العاده استثنایی بالاترین سطح کیفیت و گویندگان در خدمت شما بزرگواران باشیم. ما بهترین صدا برای تلفن گویا را متناسب با کارتان به شما پیشنهاد میدهیم. اولویت ما رضایت شماست.

ضبط اختصاصی متن تلفن گویای خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن ، با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت سفارش شما را با گویندگان مطرح صدا و سیما و رادیو رکورد و برای شما ارسال کنیم. جهت سفارش ضبط صدا جهت تلفن گویا و سانترال متن خود را به تلگرام ما ارسال کنید و یا با ما تماس بگیرید .

برای دسترسی به نمونه متن تلفن گویا (متن تلفن سانترال) اینجا کلیک کنید.

در صورت آماده نبودن متن تلفن گویا و نیاز به راهنمایی در این زمینه فقط کافیست به تلگرام ما پیام دهید و یا با ما تماس بگیرید . همکاران ما بهترین متن را برای شما آماده و بهترین گویندگان را متناسب به لحن و نوع کار به شما معرفی خواهند کرد.

ما برای راحتی شما عزیزان تعدادی متن تلفن گویا به صورت آماده در سایت قرارداده ایم که در قسمت فروشگاه آنلاین ، صداهای آماده جهت تلفن گویا و سانترال موجود است . شما میتوانید با مطالعه راهنما و لیست پکیج های صوتی صدا های تلفن گویا به راحتی متن دلخواه و متناسب با کار خود را بیابید و دانلود صدای تلفن گویا (دانلود صدای منشی تلفن) را به راحتی انجام دهید.

جهت سفارش ضبط صدا کافیست با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم ثبت سفارشات در انتهای صفحه اصلی سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید .

business brochure design with colorful hexagonal shapes