ضبط صدا برای پیام صوتی

ضبط صدا برای پیام صوتی

پیام صوتی چیست؟

ضبط صدا برای پیام صوتی در مجموعه آواگر
ضبط صدا برای پیامک صوتی

احتمالا تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده که تلفن همراهتان زنگ بخورد و یک پیام صوتی برایتان ارسال شود و تحت تاثیر صدای دلنشین آن قرار بگیرید.
پیامک صوتی یا  اس ام اس صوتی یک تکنولوژی ارتباطی ساده است و این امکان را فراهم می کند تا فایل های صوتی از پیش ضبط شده به مشترکین تلفن ثابت و همراه به هزاران نفر از تماس گیرنده ها یا مخاطبین در یک زمان بسیار کوتاه ارسال شود.
پیامک صوتی مطمئن ترین و سریع ترین روش برای اطلاع رسانی است.
پیامک صوتی یکی از جدیدترین و نوین ترین نوع تبلیغات است. شما می توانید یک صدای از پیش ضبط شده را برای تلفن ثابت و تلفن همراه مخاطبین موردنظر ارسال نمایید.به دلیل شنیداری بودن پیام ارسالی، از شنیدن تبلیغ توسط مشتریان، اطمینان خواهید داشت. همچنین شما میتوانید از این سامانه برای ارسال پیامک تبریک ، دعوت دوستان و آشنایان زمانی که وقت کافی ندارید با همه تماس بگیرید، استفاده نمایید.

** ضبط صدا برای پیام صوتی در مجموعه آواگر           

ضبط صدا برای پیامک صوتی از جمله خدماتی است که در کنار سایر خدمات آواگر از جمله ضبط صدا برای تلفن گویا و سانترال ، ضبط صدا برای تیزر های تلویزیونی ، ضبط صدا برای کتاب صوتی ، انیمیشن و دوبلاژ و ….در مجموعه آواگر توسط گویندگان مطرح صدا و سیما و رادیو انجام میگیرد.
همین حالا با ما تماس بگیرید.

توسط
تومان