ضبط کلیه فرامین صوتی مورد استفاده در تجهیزات الکترونیکی

ضبط کلیه فرامین صوتی مورد استفاده در تجهیزات الکترونیکی

صداهای آماده جهت تجهیزات گویا

بسیاری از شرکت ها ، سازمان ها و ارگان های بخش خصوصی و دولتی مانند بانک ها ، بیمارستان ها و… دارای سیستم های نوبت دهی و تجهیزاتی هستند که نیازمند صدایی حرفه ای است . در مجموعه آواگر پکیج های آماده با صدای گویندگان حرفه ای که شامل انواع صداهای عمومی مورد نیاز در تجهیزاتی مانند سیستم های نوبت دهی ، نرم افزار های سخنگو ، اعداد ، دستگاه های سخنگو میباشد موجود است و این پکیج ها جهت دسترسی سریع مشتریان داخل سایت قرار گرفته است.
* برای دانلود پکیج مورد نظر خود بر روی فروشگاه آنلاین کلیک کرده سپس در قسمت صداهای آماده جهت تجهیزات گویا ، ورود به دسته بندی صداهای تجهیزات گویا را انتخاب نمایید. لطفا جهت آگاهی از محتوای پکیج ها و نحوه دانلود بر روی راهنما و لیست پکیج های صوتی صدا های تجهیزات گویا کلیک نمایید.

صداهای آماده جهت تلفن گویا و سانترال

امروزه بیشتر شرکت ها و سازمان ها مجهز به تلفن سانترال و تلفن گویا میباشند . میتوان گفت بیشتر شرکت ها و سازمان های معتبر میدانند که اولین آشنایی مشتریان با آنان تماس تلفنی است که برقرار میشود. پس اولین ارتباط و اولین صدا ، صدایی است که از طریق تلفن گویا پخش خواهد شد. ما در مجموعه آواگر با توجه به تجربه و نیاز مشتریان نمونه هایی از انواع صداهای عمومی جهت استفاده به عنوان منو بندی اولیه سانترال و تلفن گویا با گزینه های متفاوت ، ساعات عدم حضور با ساعات متفاوت ، پیغام های انتظار مختلف با صداهای گویندگان متعدد را فراهم آورده ایم . این پکیج ها جهت دسترسی سریع مشتریان داخل سایت قرار گرفته است . شما میتوانید با توجه به نیاز خود یکی از پکیج ها را انتخاب و دانلود نمایید و در صورتی که پکیج دلخواه شما در سایت نیست جهت سفارش با ما تماس بگیرید.
* برای دانلود پکیج مورد نظر خود بر روی فروشگاه آنلاین کلیک کرده سپس در قسمت صداهای آماده جهت تلفن گویا و سانترال ، ورود به دسته بندی صداهای تلفن گویا را انتخاب نمایید . لطفا جهت آگاهی از محتوای پکیج ها و نحوه دانلود بر روی راهنما و لیست پکیج های صوتی صدا های تلفن گویا کلیک نمایید.

توسط
تومان