ضبط صدای نریشن و گویندگی پادکست

ضبط نریشن و گویندگی

نریشن چیست؟

نریشن به معنای روایت قصه است. معادل نریشن به انگلیسی “ویس اُور” (Voice-Over) یا “آف اسکرین”  (Off-Screen) میباشد. در سینما ، نریشن توضیحات اضافی است که از سوی کسی بیان می شود ، که از شخصیت های فیلم نیست. در فیلم های مستند و آموزشی ، صدایی است که روی فیلم آن را می شنویم و اطلاعات تکمیلی درباره تصویری را که می بینیم در اختیارمان می گذارد. در فیلم های داستانی ، معمولا صدای یکی از شخصیت هاست و هدف از آن ، دادن اطلاعات بیشتر و گسترش آگاهی ما از شخصیت ها و ماجرای فیلم است.
مجموعه آواگر با بهره گیری از استودیو مجهز ، فضایی حرفه ای و با همکاری گویندگان حرفه ای و متخصص در زمینه ضبط نریشن و گویندگی مفتخرست صداگذاری تیزرها ، سفارش نریشن و ضبط صدای شما بزرگواران را با تکیه بر تیم حرفه ای و مجرب  برعهده بگیرد.

ضبط نریشن و گویندگی
ضبط نریشن و گویندگی

برای ضبط نریشن با گویندگان حرفه ای و مطرح صدا و سیما و رادیو و اطلاع از قیمت و هزینه نریشن با مجموعه آواگر تماس بگیرید و سفارش نریشن خود را به تیم حرفه ای ما بسپارید.
لینک تماس با ما

برای شنیدن صدای گویندگان جهت سفارش و ضبط نریشن اینجا کلیک کنید.

گویندگی نریشن

هر متن نریشن بسته به نوع کار و زمینه فعالیت نیازمند لحن مرتبط با خود است . متاسفانه آنچه که مشاهده میشود گویای این است که برخی از سفارش دهندگان بدون اطلاع از چگونگی لحن نریشن مرتبط با کار خود ، صدا و لحنی را برمیگزینند که بعد از اتمام کار نه تنها تاثیرگذار نیست بلکه ارزش کار را پایین خواهد آورد. یکی از خدمات ما پیشنهاد گویندگان حرفه ای متناسب با نوع کار شما و مشاوره جهت گزینش لحن مناسب با نوع نریشن است . ما با تکیه بر تجربه در زمینه ضبط انواع نریشن و بررسی توانایی گویندگان در زمینه های مختلف بالاخص نریشن خوانی بهترین مشاوره را در این زمینه به شما خواهیم داد.

سفارش نریشن

برای این منظور ، بعد از نگارش نمونه متن نریشن آن را به آدرس تلگرام ما ارسال بفرمایید . همکاران ویراستار ما بعد از بررسی متن در صورت نیاز به ویرایش ، متن را ویراستاری و جهت تایید نهایی برای شما ارسال خواهند کرد. ما پس از بررسی ، گوینده نریشن و لحن مناسب را به شما پیشنهاد خواهیم داد. شما نیز میتوانید صدای گویندگان را در صفحه اصلی سایت بخش صدای گویندگان جست و جو کنید.

ما در مجموعه آواگر تمام امکانات لازم جهت ضبط نریشن ، ضبط موسیقی، دوبلاژ و… را با دقت و ظرافت به کار گرفته ایم تا کاری کاملا حرفه ای و در خور شان شما را به مشتریانمان تقدیم کنیم.

سفارش ضبط صدا را به تیم حرفه ای و مجرب اواگر بسپارید.

 

توسط
تومان