جستجوی گویندگان

آموزش انتقال فایل صوتی با کیفیت به عنوان پیغام دیزا سانترال پاناسونیک

آموزش انتقال فایل صوتی با کیفیت به عنوان پیغام دیزا سانترال پاناسونیک
جمعه 03 ژوئن 2016

برای ضبط کردن پیغام در سیستم دیزا ابتدا باید به یک نکته مهم توجه کرد و نکته مهم این می باشد که فقط داخلی مدیر می تواند عمل ضبط کردن پیغام را انجام دهد . بنابراین قبل ازاینکه بخواهید ؛عمل ضبط کردن پیغام برای OGM های سیستم دیزا را انجام دهید ؛ ابتدا باید برای مرکز تلفن یک داخلی مدیر انتخاب کنید . به طور پیش فرض داخلی های 101دستگاه سانترال tes824 ؛ داخلی مدیر می باشد .به هر حال برای اینکه عمل ضبط پیغام از طریق یک داخلی انجام می شود و ان داخلی باید دارای امکان و یاسرویس مدیر باشد ؛

 

طریقه اتصال کابل مخصوص به تلفن اپراتور

طریقه اتصال کابل مخصوص به تلفن اپراتور

 

محل اتصال کابل مخصوص به تلفن اپراتور

محل اتصال کابل مخصوص به تلفن اپراتور

 

 

 

ضبط کردن فایل صوتی توسط کابل مخصوص :

ابتدا کابل مخصوص را مطابق شکل بالا به لبتاپ یا موبایل از یک سو و به جک هدست تلفن اپراتور از سوی دیگر متصل نمایید سپس فایل صوتی خود را در موبایل یا لبتاپ در حالت اماده پخش قرار داده و به سراغ گوشی مدیریتی داخلی شماره 101 رفته در حالتی که گوشی در حالت نرمال ( یعنی گوشی تلفن در روی تلفن جای گرفته است ) دکمهprograme  را زده و سپس کد 911 را شماره گیری فرمایید و سپس دکمه SP-Phone را فشار داده و پس از شنیدن صدای تائید و شروع شمارش زمان ؛ بلافاصله روی دکمه PLAY روی موبایل و یا لبتاپ کلیک نمایید و پس از پایان پیغامتان و دکمه STORE را بفشارید ( در برخی از موارد میتوانید با فشردن دوباره دکمه SP-Phone ضبط پیغام ر در این مرحله پایان دهید ) ؛ در این زمان پیغام ضبط شده به طور اتوماتیک پخش خواهد شد که شما به علت اتصال کابل قادر به شنیدن آن نیستید سپس دوباره دکمه SP-Phone را فشار دهید و از حالت برنامه ریزی خارج شوید .

 

نکته بسیار مهم : جهت بالا رفتن کیفیت ضبط صدا روی سانترال ، سطح صدای ( ولوم ) موبایل و یا لبتاپ را خیلی بلند نکنید و آن مقدار هم کم نباشد که صدا در سانترال ضعیف رکورد شود . این سطح صدا را به گونه ای تعیین کنید که نه آنقدر بلند باشد که صدا برش بخورد ( صدا خش دار شود ) و نه آن مقدار کم که صدا خیلی ضعیف شود .

 

پخش پیغام ضبط شده :

اگر بخواهید پیغام ضبط شده ؛ مجددا پخش شود ؛ کابل را از تلفن جدا نموده و به سراغ گوشی مدیریتی داخلی شماره 101 رفته در حالتی که گوشی در حالت نرمال قراردارد یعنی گوشی تلفن در سر جای خود است دکمه program  را زده و سپس کد 921 را شماره گیری فرمایید گوشی رابردارید و به نوای پیغام گوش دهید .

 

business brochure design with colorful hexagonal shapes