جستجوی گویندگان

نمونه متن تلفن گویا

نمونه متن تلفن گویا
شنبه 08 سپتامبر 2018

نمونه متن تلفن گویا

مجموعه آواگر با سال ها تجربه در زمینه ضبط صدا ، جهت راهنمایی شما مشتریان گرامی ، چندین متن که استانداردهای لازم را برای تلفن گویا و سیستم های سانترال داراست ، ارائه مینماید.

نمونه متن تلفن گویا

نمونه متن تلفن گویا

نمونه متن 1 :

وقت بخیر ، شما با شرکتِ (گروهِ / مجموعه ی / …. ) ……… تماس گرفته اید . به منظور بهبود در ارائه خدمات و شیوه پاسخگويی ،کلیه مکالمات شما با همکاران ما ضبط می گردد. لطفا چنانچه داخلی مورد نظر خود را می دانید آن را شماره گیری نمايید ، در غیر اين صورت منتظر ارتباط با اپراتور بمانید. با تشکر از تماس شما

نمونه متن 2 :

سلام ، با تشکر از تماس شما با شرکتِ (گروهِ / مجموعه ی / …. ) ……… ، لازم به ذکر است جهت ارتقا کیفیت خدمت رسانی، مکالمات شما با همکاران ما ضبط می گردد. لطفا جهت ارتباط با واحد فروش عدد 1 ، پشتیبانی و پیگیری سفارشات عدد 2 ، مالی عدد 3 ، انتقادات و پیشنهادات عدد 4 ، ارسال فکس عدد  5 ، دریافت آدرس ، اطلاعات تماس و اطلاع از ساعات کاری  عدد6 ، مدیریت عدد7 و جهت ارتباط با اپراتور عدد 0 را وارد نمايید. با تشکر

نمونه متن 3 :

با سلام ، وقت بخیر، ضمن تشکر از تماس شما (با شرکت ِ …..) ، چنانچه داخلی مورد نظر خود را میدانید آن را شماره گیری نمایید در غیر این صورت جهت ارتباط با واحد فروش عدد 1 ، تعمیرات عدد 2،  مالی و حسابداری عدد 3 ، ارسال فکس عدد  9 و جهت ارتباط با اپراتور عدد 0 را شماره گیری فرمایید.

نمونه متن 4 :

سلام ، ضمن تشکر از تماس شما ، به اطلاع می رسانیم ساعات کاری شرکت در روزهای شنبه تا 4 شنبه از ساعت 8:30 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8:30 الی 14 می باشد.

نمونه متن 5 :

با سلام ، ساعات کاری شرکت روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 17:30 می باشد. خواهشمندیم در ساعات مذکور تماس حاصل فرمایید و یا جهت ضبط پیام کلید 9 را شماره گیری فرمایید.

نمونه متن 6 :

با سلام ، ضمن عرض شادباش به مناسبت فرارسیدن نوروز، جشن باستانی طبیعت به آگاهی می رساند اين شرکت تا تاريخ ……….. فروردين تعطیل بوده و از تاريخ …….. در خدمت شما عزيزان خواهد بود .

نمونه متن زمان انتظار، اشغال و عدم پاسخگویی :

  • جهت ارتباط با داخلی مورد نظر شکیبا باشید.
  •  داخلی مورد نظر شما اشغال میباشد لطفا منتظر بمانید.
  • داخلی مورد نظر مشغول میباشد.لطفا چند لحظه منتظر بمانید.
  • داخلی مورد نظر اشتباه است.
  • از صبر و شکیبایی شما متشکریم برای ارتباط با داخلی مورد نظر منتظر بمانید.
  • از صبر و شکیبایی شما متشکریم.
  • در حال حاضر کارشناسان قادر به پاسخگویی نمی باشند.لطفا بعدا تماس حاصل فرمایید.

business brochure design with colorful hexagonal shapes