دانلود نمونه صدای آقای بهروز خوش فطرت

بیوگرافی

زندگینامه بهروز خوش فطرت

بهروز خوش فطرت متولد ۱۳۳۵ اهواز است. عمده فعالیت وی در زمینه بازیگری، گویندگی و اجرا در صدا و سیما بوده است. همچنین او تا به حال در ۳ فیلم سینمایی ایفای نقش کرده است.

مجری خوش فطرت و خوش صورت این ماه از صدای آشنای یک دوست و همکار پیشکسوت جناب آقای بهروز خوش فطرت در دید شماست. ایشان را خوانندگان خبرنامه ایران مجری به خوبی می شناسند. زندگی پرتلاش ایشان پر از موفقیت و افتخار بوده است و صدای گرمشان سال های مدیدی ،میهمان خانه های شما عزیزان.

از تخصص های ایشان : بازیگرتئاتر ، تلویزیون و سینما ، روزنامه نگار ، خبرنگار ، گزارشگر ، مجری و گوینده صدا و سیما گوينده فيلمهاي مستند ، آنونس هاي تبليغاتي و نريشن هاي مربوط به خطوط توليد – مشاور ، تهیه کننده و مجری برنامه ها و جنگ های هنری در سراسر کشور ، مجری همایش ، گردهمایی و سمینار می باشد.

آغاز فعالیت هنری از سیزده سالگی از تاترهای دبیرستانی ، ادامه فعالیت در گروه تاتر خانه جوانان خرمشهر و شرکت در مسابقات گروه  های تاتر و گویندگی  امور تربیتی آموزش و پرورش که به صورت استانی بر گزار می شد و کسب مقام اول در چند سال متوالی…

در ادامه  ،  فعالیت در رادیو نفت ملی آبادان به عنوان گوینده و در تلویزیون آبادان به عنوان بازیگر و مجری و همکاری با برنامه های هنر و  ادبیات نوجوانان و قاصدک ، ( از سال ۱۳۵۵ تا ۱۳۵۹ )

پس از وقوع جنگ تحمیلی مهاجرت به شیراز و همکاری با صدا و سیمای مرکز شیراز به عنوان بازیگر و گوینده و در ادامه ، همکاری با صدا و  سیمای مرکز بوشهر به عنوان گوینده خبر (  از ۱۳۶۱ تا ۱۳۶۷ ) و در کنار آن بازیگری در گروههای تاتر بوشهر

در سال ۱۳۶۷ مهاجرت به تهران و  آغاز همکاری با واحد خبر صدای جمهوری اسلامی ایران به عنوان گوینده و همزمان ، آغاز فعالیت حرفه ای  درزمینه بازیگری ( تاکنون بازی در چند فیلم سینمایی و حدود ۵۰ سریال و تله فیلم )

در سال ۱۳۷۵ همزمان با افتتاح رادیو جوان ، انتقال به آنجا و همکاری با این رادیو به عنوان گوینده ارشد و مجری و سپس همکاری با برنامه طنز( جمعه ایرانی) که به مدت ۱۲ سال با شرکت هنرمندان برجسته این برنامه و  به تهیه کنندگی سعید توکل از رادیو ایران پخش می شد .

 

 

 

توسط
تومان